BIST 100 BIST 100 4.887 0,00%
Dolar Dolar 20,8016 0,07%
Euro Euro 22,5490 1,30%
Altın Altın 1.314,22 0,14%
GUMUS Gümüş 15,73 0,15%
Son Güncelleme: 02:16

Tarım Kredi Kooperatif Market'te indirim rüzgarı: Mayıs ayına özel birçok üründe yeni indirim (26-31 Mayıs güncel indirimli ürünler kataloğu)

5 gün önce 16
 Mayıs ayına özel birçok üründe yeni indirim (26-31 Mayıs güncel indirimli ürünler kataloğu)

Tarım Kredi Kooperatif Market tarafından mayıs ayına özel yeni indirimli ürünler listesi yayınlandı. Tarım Kredi Market indirimlerini kaçırmak istemeyen ve ucuz yolla alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar, güncel indirimli ürünler kataloğunu sorguluyor. Ramazan ayında fiyatlarını sabitleyen Tarım Kredi Kooperatif Market'ten yeni açıklama geldi. Yapılan açıklamada, hem üreticilerin hem de tüketicilerin yanında olmaya devam edeceği bildirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kar amaçlı kurulmadığını söyleyerek indirim talimatı verdiği Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, 26-31 Mayıs tarihlerine özel yeni indirimli ürünler listesini sosyal medya hesabından yayınladı. İşte 2023 mayıs ayı güncel indirimli ürünler listesi.

Tarım Kredi'nin Twitter hesabından yapılan paylaşımda, bolluk ve bereket ayı olan ramazan öncesinde vatandaşlara destek olmak amacıyla başlatılan ve ramazan ayı boyunca devam eden, bu ayın bereketinin sürmesi için uzatılan sabit fiyat kampanyasının vatandaşlardan büyük ilgi gördüğü ifade edildi.Süt ve süt ürünleri kategorisinde ürün gruplarında yüzde 15'e, özellikle yağlı-yarım yağlı sütlerde yüzde 110'lara varan tonaj artışları olduğu belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:"Peynir kategorisinde bazı taze beyaz peynirlerde bu artış oranı yüzde 90'ları buldu. Kaşar peyniri kategorisinde Tarım Kredi markalı kaşar peyniri başta olmak üzere satışlarımız yüzde 150'lerin üzerine çıktı. Kişisel bakım ürünleri kategorisinde tonaj artışımız yüzde 44'e yaklaştı. Kolonya, sıvı, katı sabun, krem gibi ürünlerde ise bu oran yüzde 90'lara ulaştı. Kağıt ürünleri kategorisinde tuvalet kağıdı, kağıt havlu, kağıt peçete gibi ürünlerde yüzde 22,4'lük tonaj artışı sağlandı. Kağıt havluda bu oran yüzde 90'ı buldu. Temizlik ürünleri kategorisinde yüzde 15'e yaklaşan tonaj artışı sağlanırken yumuşatıcı ve yüzey temizleyicilerde bu oran yüzde 60'ın üzerine çıktı. Tarım Kredi Grubu olarak hem üreticilerimizin hem de tüketicilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz."
Tarım Kredi Kooperatif Market mayıs ayı güncel indirimli ürünler listesi yayınlandı. 25-31 Mayıs tarihleri arasında temel ihtiyaç ürünlerinde birçok yeni indirimler yer alıyor. İşte güncel indirimli ürünler listesi;